• djordje 1
    Успех наше ученице у Сноуборду

такмичења >>страни језици<<

ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ У ЗНАЊУ СТРАНИХ И КЛАСИЧНИХ ЈЕЗИКА

Државно такмичење у знању страних језика одржано је 21. априла у Београду, учествовало је 10 наших ученика, успех је изузетан.

Енглески језик:

2. место освојиле су Софија Ничић 42 (проф. Ивана Стоковић) и Милена Филиповић 46 (проф. Марија Лазовић).

3. место је освојила Тара Петровић 4 (проф. Марија Лазовић).

Француски језик:

1. место у специјалној категорији је освојио Данило Савић 4 (проф. Лора Боураоуи Ристић).

У општој категорији су учествовали Тијана Ивановић 47 и Јован Вељковић 46 (проф. Нада Степановић) и Моника Кнежевић 42  (проф. Лора Боураоуи Ристић).

Немачки језик:

1. место је освојио Предраг Савић 43 (проф. Маша Полило).

Учествовала је и Дина Бркић 47 (проф. Маша Полило).

Италијански језик:

3. место у специјалној категорији је освојила Анђела Дујковић 4 (проф. Наташа Радовановић).

Државно такмичење у знању латинског језика одржано је 11. маја у нашој школи. И на овом је такмичењу  постигнут изузетан успех (учествовало је 5 ученица):

1. место је освојила Анђела Митровић 21 (проф. Наталија Милинковић).

3. место је освојила Наталија Шобић 21 (проф. Наталија Милинковић).

Учествовале су и Тамара Попов 23 (проф. Наталија Милинковић), Миља Радосављевић 1 (проф. Наталија Милинковић) и Ања Тодоровић 1 (проф. Ксенија Младеновић).

Честитамо и похваљујемо све ученике који су учествовали на такмичењу!

Наталија Милинковић