конопац
  • djordje 1
    Ђорђе Огризовић - ђак генерације
  • festa_nazionale_08
    СВЕЧАНОСТ У ИТАЛИЈАНСКОЈ АМБАСАДИ
  • nagrada
    VIII TАКМИЧЕЊЕ У ЧАСТ ИТАЛИЈАНСКОГ ПИСЦА ТОРКВАТА ТАСА
  • Брзаковић Миа
    Успех наше ученице у Сноуборду
  • rss
  • facebook

РАСПОРЕД РАДА ОДЕЉЕЊСКИХ СТАРЕШИНА

РАСПОРЕД  РАДА  ОДЕЉЕЊСКИХ  СТАРЕШИНА

ОДЕЉЕЊЕ

ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА

ТЕРМИН  ОТВОРЕНИХ  ВРАТА

СМЕНА

МЕСТО ОДРЖАВАЊА

ЧАС  ОДЕЉЕЊСКОГ СТАРЕШИНЕ

I-1

Алексић Сања

понедељак, 4. час

непарна

Мала школа

уторак, 7. час

I-2

Динчић Радуловић Ана

уторак, 4. час

непарна

Мала школа

уторак, 7. час

I-3

Јаковљевић Јелена

четвртак, 5. час

непарна

Мала школа

четвртак, 6. час

I-4i

Петровић Јасна

среда, 5. час

непарна

Велика школа

среда, 5. час

I-4f

Младеновић Ксенија

среда, 4. час

непарна

Велика школа

среда, 7. час

I-5

Зечевић Василија

уто,5.час/пет,5.час

парна/непарна

Мала школа

понедељак, 6. час

I-6

Кручичанин Јелена

понедељак, 6. час

непарна

Мала школа

четвртак, 2. час

          I-7 Девић Слободанка

уторак, 3. час

непарна

Мала школа

уторак, 5. час

I-8

Банковић Марко

понедељак, 5. час

непарна

Мала школа

петак, 6. час

I-9

Брезић Горан

понедељак, 3. час

непарна

„Лазарац“

уторак, 7. час

II-1

Радивојевић Славица

 уторак, 4. час

парна

Мала школа

четвртак, 1. час

II-2

Перица Сенка

четвртак, 4. час

непарна

Мала школа

среда, 2. час

II-3

Богдановић Горан

понедељак, 4. час

парна

Мала школа

понедељак, 5. час

II-4i

Аврамов Радица

петак, 4. час

парна

Велика школа

петак, 2. час

II-4f

Павловић Драгана

понедељак, 6. час

парна

Велика школа

понедељак, 7. час

II-5

Николовски Весна

понедељак, 4. час

парна

Мала школа

понедељак, 6. час

II-6

Тубић Биљана

уторак, 4. час

парна

Мала школа

уторак, 6. час

II-7

Симовић Љиљана

четвртак, 5. час

парна

Мала школа

четвртак, 4. час

II-8

Степановић Нада

петак, 5. час

парна

Мала школа

петак, 6. час

II9

Костић Гордана

уторак, 3. час

парна

Велика школа

понедељак, 7. час

III-1

Бабић Светлана

понедељак, 4. час

непарна

Велика школа

понедељак, 3. час

III-2

Милосављевић Анђелка

уторак, 4. час

непарна

Велика школа

среда, 3. час

III-3

Раковић Сњежана

среда, 4. час

непарна

Велика школа

уторак, 7. час

III-4i

Милинковић Наталија

понедељак, 4. час

парна

Велика школа

четвртак, 7. час

III-4f

Кривокапић Сања

среда, 2. час

непарна

Велика школа

петак, 1. час

III-5

Нешовић Марина

понедељак, 4. час

непарна

Велика школа

среда, 3. час

III-6

Лазовић Марија

понедељак, 6. час

непарна

Велика школа

петак, 7. час

III-7

Радојчић Анкица

уторак, 4. час

непарна

Велика школа

среда, 7. час

III-8

Гугл Ненад

понедељак, 3. час

парна

Велика школа

уторак, 7. час

III-9

 Стојадиновић Љиљана

среда, 5. час

непарна

Велика школа

среда 2. час

 

IV-1

Мишановић Ранка

понедељак, 6. час

парна

Велика школа

среда, 4. час

IV-2

Мијајловић Биљана

понедељак, 6. час

парна

Велика школа

петак, 4. час

IV-3

Вучковић Нада

петак, 5. час

парна

Велика школа

петак, 3. час

IV-4i

Радишић Тања

понедељак, 5. час

парна

Велика школа

понедељак, 7. час

IV-4f

Ристић Бурави Лора

среда, 3. час

парна

Велика школа

уторак, 1. час

IV-5

Манчић Љиљана

уторак, 4. час

парна

Велика школа

уторак, 1. час

IV-6

Ђуришић Марина

понедељак, 4. час

парна

Велика школа

петак, 7. час

        IV-7 Марцојевић Милорад

среда, 4. час

парна

Велика школа

уторак, 7. час

IV-8

Мартиновић Биљана

четвртак, 4. час

парна

Велика школа

петак, 6. час

IV-9

Полило Маша

четвртак, 4. час

парна

Велика школа

уторак, 3. час