конопац
  • student-test-tab1
    РАСПОРЕД ПИСМЕНИХ ЗАДАТАКА И ТЕСТОВА
  • vazna obavestenja
    Почетак школске године
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
    Упис у други, трећи и четврти разред
  • djordje 1
    Ђорђе Огризовић - ђак генерације
  • rss
  • facebook

коначни резултати

Општинско такмичење из математике

19.01.2013. године

ПРВИ РАЗРЕД

ПРВИ РАЗРЕД
редни број презиме и име школа шифра 1. зад 2. зад 3. зад 4. зад 5. зад укупно
1 Ристић Марко III 39ремаре 20 20 5 10 20 75
2 Лазић Милица XIV 27оловка 20 10 5 15 20 70
3 Новаковић Милош XIV 06оловка 20 20 5 0 20 65
4 Ненадовић Милош XIV 23сто 5 20 0 20 20 65
5 Ђаковић Невена XIV 24цареее 20 10 5 5 20 60
6 Милошевић Милица III 29лондон,ук 5 20 0 10 20 55
7 Тепић Никола III 19плес 0 20 0 0 20 40
8 Вучетић Лука III 36чоко 5 20 0 10 0 35
9 Тодоровић Ања III 19снег 0 10 0 20 0 30
10 Стефановић Страхиња XIV 33страле 0 20 0 10 0 30
11 Глигоријевић Мила XIV 32дороти 0 10 0 0 20 30
12 Ђорђевић Павле XIV 38шамаш 0 0 0 0 20 20
13 Манојловић Лидија III 15лили 0 10 0 0 0 10
14 Драгић Никола XIV 41шамаш 0 0 0 0 0 0
15 Пјевовић Љубица XIV 40џемпер 0 0 0 0 0 0
16 Јовановић Виолета XIV 02срећа 0 0 0 0 0 0

ДРУГИ РАЗРЕД

 

ДРУГИ РАЗРЕД
редни број презиме и име школа шифра 1. зад 2. зад 3. зад 4. зад 5. зад укупно
1 Глувачевић Иван XIV 80мнл 0 10 20 15 20 65
2 Сопић Владимир III 46пас 0 20 0 5 20 45
3 Мршевић Дејан III 58понто 0 20 0 0 20 40
4 Дамњановић Вукан III 64арсенал 0 20 20 0 0 40
5 Жижак Теодора III 72акустика 0 20 0 0 20 40
6 Гајић Бојан III 03лагранж 0 10 0 0 20 30
7 Јездић Јаков III 12карта 0 10 0 0 20 30
8 Стојиљковић Никола XIV 82лего 0 15 0 0 15 30
9 Лемић Адам III 56мрча 0 0 0 5 20 25
10 Матић Стефан III 50телевизор 0 20 0 0 0 20
11 Ђерић Небојша XIV 78вакуум 0 0 0 5 15 20
12 Вујовић Милица III 14поледица 0 10 5 0 0 15
13 Ковачевић Катарина XIV 61кас 0 15 0 0 0 15
14 Роглић Лидија III 22мобилни 0 10 0 0 0 10
15 Маринковић Григорије III 45 0 10 0 0 0 10
16 Алексов Мома XIV 70прича 0 0 10 0 0 10
17 Гајчанин Богдан III 41брод 0 0 0 0 0 0
18 Радић Невена III 25гумица 0 0 0 0 0 0
19 Куљанин Ана III 26боје 0 0 0 0 0 0
20 Селаковић Милена III 52златко 0 0 0 0 0 0
21 Петровић Софија III 46бар 0 0 0 0 0 0
22 Којовић Матија III Директно учешће
23 Живанић Милица III Директно учешће
24 Стаменковић Маја III Директно учешће
25 Јовановић Софија XIV Директно учешће
26 Србљановић Алекса XIV Директно учешће

ТРЕЋИ РАЗРЕД

 

ТРЕЋИ РАЗРЕД
редни број презиме и име школа шифра 1. зад 2. зад 3. зад 4. зад 5. зад укупно
1 Радовић Кристина XIV 07одбојка 20 15 10 10 10 65
2 Шакота Марија III 20кућа 15 15 20 0 10 60
3 Илић Милан XIV 28прозор 5 20 0 10 0 35
4 Раденковић Михаило XIV 05ТомБомбадил 5 20 0 5 0 30
5 Радуловић Игор III 18љубав 5 15 0 0 5 25
6 Јовичић Марко XIV 09мсмјов 5 10 10 0 0 25
7 Исаковић Вук XIV 13змај 5 0 10 0 5 20
8 Цветиновић Сава III 34лашда 0 15 0 0 0 15
9 Манојловић Александар III 16шифра 0 10 0 0 0 10
10 Јаковљевић Душан XIV 10победа 0 10 0 0 0 10
11 Бајић Вера XIV 04клупа 0 10 0 0 0 10
12 Перовић Бојана III Директно учешће
13 Марковић Димитрије III Директно учешће

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД
редни број презиме и име школа шифра 1. зад 2. зад 3. зад 4. зад 5. зад укупно
1 Огњановић Стеван III 55мост 20 0 0 20 15 55
2 Јанковић Миодраг III 49тбг994 20 5 5 0 10 40
3 Лазаревић Милица III 47сат 20 0 0 0 15 35
4 Малић Јелена III 57брат 0 0 5 10 20 35
5 Андријанић Јелена III 53срце 20 0 0 10 0 30
6 Тепић Милан III 44русија 0 0 10 10 0 20
7 Филиповић Милена III 51снег 0 0 0 0 20 20
8 Радаковић Никола XIV 81радак 0 0 10 0 0 10
9 Вељковић Јован III Директно учешће