Свечаност поводом дана школе
  • federsammler737
    Презентација књиге "Fietje und Arti an den Zauberflüssen"
  • vanredni
    ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ
  • vazna obavestenja
    Почетак школске године

ПОЗИВ ЗА УЧЕШЋЕ НА ГИМНАЗИЈАДИ

log  parlament

ПОЗИВ ЗА УЧЕШЋЕ НА ГИМНАЗИЈАДИ

ТРЕЋЕ БЕОГРАДСКЕ ГИМНАЗИЈЕ

Поштовани/а,

овим путем желели бисмо да Вас и Вашу гимназију позовемо да учествујете на Гимназијади. Гимназијада је пре свега спортска манифестација у виду надметања гимназија у више различитих спортова. Домаћин Гимназијаде је Трећа београдска гимназија и утакмице ће бити одигране на теренима школе. Гимназијада ће се одржати у трајању од 3 дана, од 21.05.2014. до 23.05.2014. На Гимназијади ће учествовати београдске гимназије. Циљ и мотив ове манифестације је промоција здравог живота, фер плеј игре и спорта. Од спортова ученици ће моћи да се надмећу у 3 различита,  малом фудбалу, баскету и одбојци. Утакмице ће судити професионалне судије. Победници сваког спорта биће наградјени медаљама и пехарима, а гимназија са највише успеха на Гимназијади посебним пехаром. Биће награђени и најбољи играчи. Свака екипа ће носити маркере које ће домаћин обезбедити. Учешће на Гимназијади је потпутно бесплатно. Систем по коме ће се играти је турнирски, а парови на турниру ће се одредити жребом који ће се одржати првог дана Гимназијаде. Догађај ће бити медијски пропрацен. Уколико сте вољни и у могућности да се одазовете и додјете на насу манифестацију, била би нам велика част. Рок за пријаву  је 15.05.2014. Пријава такмичара на  tbgparlament@gmail.com У прилогу Вам саљемо детаљније о спортовима и правилима и агенду. Надамо се нашем сусрету и добрим утакмицама.

Спортски поздрав,

Ђачки парламент Треће београдске гимназије!