• matura1
    Kалендар активности у вези са полагањем завршног испита – Матуре
  • francuski italijanski
    Упис у одељења у којем се део наставе који се одвија на страном језику
  • debatni turnir 2
    ДЕБАТНИ ТУРНИР ДБТБГ – ГИМНАЗИЈАДА
  • math problems
    Успех на такмичењима из математике
  • pisa2
    Међународно ПИСА тестирање

Посета амбасадора Италије

Италијански Амбасадор Његова екселенција г-дин Армандо Варикио је сад већ традиционално у децембру, посетио ученике и професоре двојезичне наставе која се одвија на италијанском језику. Поред Амбасадора позиву су се одазвали Проф.Др Сира Миори  директор Италијанског института за културу у  Београду, Др Андреа Арналдо секретар италијанске Амбасаде,Проф. Др Јулијана Вучо и Катарина Завшин,која је сада ради на Филолошком факултету.

Госте је топлом добродошлицом поздравила директор школе Драгана Васић.

Ученици  су на италијанском језику извели пригодан програм који су припремили уз помоћ лектора за италијански језик Анције Сакоманди.

Његова екселенција г-дин Армандо Варикио је је поздравио ученике и професоре и нагласио је да се  веома  радује посети нашој школи.

г-дин Армандо Варикио , Сира Миори и Андреа Арналдо г-дин Армандо Варикио , Сира Миори и Андреа Арналдо

Katarina Sira Miori i Julijana VucoКатарина Завишин и Јулијана Вучо  са Сиром Миори

програм ученика су сви пажљиво слушали програм ученика су сви пажљиво слушали

Ученици другог разреда су представили обичаје за Божић Исидора Поповић и Јован Ивић у извођењу Пирандела