• skola-tabla
    Изборни предмети у Трећој београдској гимназији
  • altamura
    ИЗВЕШТАЈ СА СТУДИЈСКОГ ПУТОВАЊА У АЛТАМУРУ
  • francuski italijanski
    Кључ теста за упис у двојезична одељења
  • Wordle-z1705b
    Успеси наших ученица на међународном такмичењу
  • matura1
    ТЕРМИНИ ОДБРАНЕ МАТУРСКИХ РАДОВА

Посета амбасадора Италије

Италијански Амбасадор Његова екселенција г-дин Армандо Варикио је сад већ традиционално у децембру, посетио ученике и професоре двојезичне наставе која се одвија на италијанском језику. Поред Амбасадора позиву су се одазвали Проф.Др Сира Миори  директор Италијанског института за културу у  Београду, Др Андреа Арналдо секретар италијанске Амбасаде,Проф. Др Јулијана Вучо и Катарина Завшин,која је сада ради на Филолошком факултету.

Госте је топлом добродошлицом поздравила директор школе Драгана Васић.

Ученици  су на италијанском језику извели пригодан програм који су припремили уз помоћ лектора за италијански језик Анције Сакоманди.

Његова екселенција г-дин Армандо Варикио је је поздравио ученике и професоре и нагласио је да се  веома  радује посети нашој школи.

г-дин Армандо Варикио , Сира Миори и Андреа Арналдо г-дин Армандо Варикио , Сира Миори и Андреа Арналдо

Katarina Sira Miori i Julijana VucoКатарина Завишин и Јулијана Вучо  са Сиром Миори

програм ученика су сви пажљиво слушали програм ученика су сви пажљиво слушали

Ученици другог разреда су представили обичаје за Божић Исидора Поповић и Јован Ивић у извођењу Пирандела