Свечаност поводом дана школе
  • federsammler737
    Презентација књиге "Fietje und Arti an den Zauberflüssen"
  • vanredni
    ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ
  • vazna obavestenja
    Почетак школске године

одбојка

Након што је освојила прво место на Општинском такмичењу, потом друго место на Градском такмичењу, женска одбојкашка репрезентација наше школе изборила је пласман на Регионално такмичење. Ове године Регионално такмичење одржано је у Новом Саду. На финалном турниру учествовали су 4 екипе као представници својих региона. Прву утакмицу наше девојке су играле против средње школе из Панчева у којој су славиле максималним резултатом. У финалу су се састали против гимназије „Ј.Ј. Змај“ из Новог Сада и након неизвесне борбе наше девојке нису успеле да победе. Међутим, имајући у виду да су у финалу имали противника састављен од девојака из клубова који играју Супер лигу Србије, морамо им честитати на достојном суспростављању далеко квалитетнијој екипи. Овом прилико желимо свим девојкама да честитамо на оствареном успеху и желимо да таквих успеха има још више.

Играле су:

Петровић Биљана II/9