• djordje 1
    VIII TАКМИЧЕЊЕ У ЧАСТ ИТАЛИЈАНСКОГ ПИСЦА ТОРКВАТА ТАСА
  • Брзаковић Миа
    Успех наше ученице у Сноуборду

ОБИЛАЗАК БЕОГРАДСКЕ СИНАГОГЕ “КОЛИБЕ МИРА“ и УПОЗНАВАЊЕ ЈЕВРЕЈСКЕ РЕЛИГИЈЕ И КУЛТУРЕ

Захваљујући великом интересовању ученика Треће београдске гимназије за ближе упознавање јеврејске религије и културе, око стотину матураната природно математичког смера, заједно с наставницом Зораном Матићевић,  посетило је београдску синагогу тзв.“Колибу мира“, 03. априла, текуће године.

Ове године, као и претходне, посета је реализована у сарадњи са удружењем “Хавер“,  а у име овог удружења, дочекала нас је, некадашња ученица наше школе, Мила Стојановић. Мила је уједно, руководила радионицом и стрпљиво одговарала на питања која су јој ученици постављали.

Након посете, учесници су попунили евалуациону анкету чији резултати показују да су видно задовољни  посетом и радионицом. То је уједно и разлог због ког се надамо да ће ова, традиционална сарадња, бити настављена и наредне године.

Извештај приредила: Зорана Матићевић