конопац
  • djordje 1
    Ђорђе Огризовић - ђак генерације
  • festa_nazionale_08
    СВЕЧАНОСТ У ИТАЛИЈАНСКОЈ АМБАСАДИ
  • nagrada
    VIII TАКМИЧЕЊЕ У ЧАСТ ИТАЛИЈАНСКОГ ПИСЦА ТОРКВАТА ТАСА
  • Брзаковић Миа
    Успех наше ученице у Сноуборду
  • rss
  • facebook

Ученици от

Успеси ученика наше гимназије у школској 2011/2012 години

први разред

НАГРАЂЕНИ И ПОХВАЉЕНИ УЧЕНИЦИ ПРВОГ РАЗРЕДА

Р.бр.

Презиме и име ученика

Наставни предмет/област у којој се похваљује

Предметни професор

1.

БАБИЋ КОНСТАНТИН 1/1

ОСВОЈЕНО 3. МЕСТО НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИСТОРИЈЕ

ИВАНА ПЕШИЋ

2.

МИТРОВИЋ АНЂЕЛА 1/1

ОСВОЈЕНО 3. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

ЉИЉАНА МАНЧИЋ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ЛАТИНСКОГ  ЈЕЗИКА

КСЕНИЈА МЛАДЕНОВИЋ

3.

НИКОДИЈЕВИЋ НИКОЛА 1/1

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ИНТЕРНАЦИОНАЛНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ „ КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА“

ВЕСНА ИЛИЋ

4.

ПАВЛОВИЋ КСЕНИА 1/1

ОСВОЈЕНО 3. МЕСТО НА  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ „ КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА“

ВЕСНА ИЛИЋ

5.

РАЖНАТОВИЋ АНИЦА 1/1

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ „ КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА“

ВЕСНА ИЛИЋ

6.

РАЖНАТОВИЋ ЂОРЂЕ 1/1

ОСВОЈЕНО 3. МЕСТО НА  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ „ КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА“

ВЕСНА ИЛИЋ

7.

СТАНОЈЕВИЋ МАША 1/1

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ „ КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА“

ВЕСНА ИЛИЋ

8.

ШОБИЋ НАТАЛИЈА 1/1

ОСВОЈЕНО 1. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ЛАТИНСКОГ  ЈЕЗИКА

КСЕНИЈА МЛАДЕНОВИЋ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИСТОРИЈЕ

ИВАНА ПЕШИЋ

9.

МАЈСТОРОВИЋ АНДРЕА 1/2

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИСТОРИЈЕ

ИВАНА ПЕШИЋ

10.

ВАСИЛИЋ НАТАЛИЈА 1/3

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

МАША ПОЛИЛО

11.

КЕЛИЋ ВАСКО 1/3

ОСВОЈЕНО 3. МЕСТО НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИСТОРИЈЕ

ИВАНА ПЕШИЋ

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИСТОРИЈЕ

12.

РОГЛИЋ ЛИДИЈА 1/3

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

МАША ПОЛИЛО

13.

РАЈИНАЦ ТИЈАНА 1/4И

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

ГОРАН БРЕЗИЋ

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

14.

ГАЈЧАНИН БОГДАН 1/4Ф

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ИНТЕРНАЦИОНАЛНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ „ КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА“

ВЕСНА ИЛИЋ

15.

ЈЕРЕМИЋ ЕМИЛИЈА 1/4Ф

ОСВОЈЕНО 3. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

ЉИЉАНА МАНЧИЋ

OСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА ДРЖАВНОМ ТАКМИЧЕЊУ – ФРАНКОФОНИ ДИКТАТ

ЛОРА РИСТИЋ БУРАВИ

16.

ГАЈИЋ БОЈАН 1/5

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

ЉИЉАНА СИМОВИЋ

17.

ИВАНОВИЋ МАРКО 1/5

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФИЗИКЕ

ЉИЉАНА ДАМЊАНОВИЋ

18.

КОЈОВИЋ МАТИЈА 1/5

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

ЉИЉАНА СИМОВИЋ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

МАРИНА ЂУРИШИЋ

19.

КОСИЈЕР ПЕТАР 1/5

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

АНКИЦА РАДОЈЧИЋ

20.

МИТРИЋ УРОШ 1/5

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

ЉИЉАНА СИМОВИЋ

21.

ОСТОЈИЋ МИЛИЦА 1/5

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

РУЖИЦА ЛЕКОВИЋ

22.

ВУЈОВИЋ МИЛИЦА 1/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ „ КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА“

МИЛЕ ВУЧИЋ

23.

ЖИВАНИЋ МИЛИЦА 1/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

МИЛЕ ВУЧИЋ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

МАША ПОЛИЛО

24.

МРШЕВИЋ ДЕЈАН 1/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ „ КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА“

МИЛЕ ВУЧИЋ

25.

СЕЛАКОВИЋ МИЛЕНА 1/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ „ КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА“

МИЛЕ ВУЧИЋ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

МАША ПОЛИЛО

26.

СТАМЕНКОВИЋ МАЈА 1/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ „ КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА“

МИЛЕ ВУЧИЋ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФИЗИКЕ

ЉИЉАНА ДАМЊАНОВИЋ

ОСВОЈЕНО 1. МЕСТО НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

МИЛЕ ВУЧИЋ

ОСВОЈЕНО 1. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

27.

БОГУНОВИЋ ДАНИЦА 1/7

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

РУЖИЦА ЛЕКОВИЋ

28.

ЖИВАНОВИЋ ДРАГАНА 1/7

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

РУЖИЦА ЛЕКОВИЋ

29.

СПАРИЋ РАТКО 1/7

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

РУЖИЦА ЛЕКОВИЋ

30.

ДАМЊАНОВИЋ ВУКАН 1/8

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

ЉИЉАНА СИМОВИЋ

31.

ЂУКИЋ АНАСТАСИЈА 1/8

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ „ КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА“

БИЉАНА МАРТИНОВИЋ

32.

КОВИЋ МИХАЈЛО 1/8

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

ЉИЉАНА СИМОВИЋ

33.

МИЛОШЕВИЋ РАДЕ 1/8

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

ЉИЉАНА СИМОВИЋ

34.

ПАВЛОВИЋ МАРКО 1/8

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

ЉИЉАНА СИМОВИЋ

35.

КРСТИЋ МИРОСЛАВ 1/9

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИСТОРИЈЕ

БИЉАНА МИЈАЈЛОВИЋ

36.

МИЛАНОВИЋ ЛАНА 1/9

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

МАША ПОЛИЛО

 

други разред

НАГРАЂЕНИ И ПОХВАЉЕНИ УЧЕНИЦИ ДРУГОГ РАЗРЕДА

Р.бр.

Презиме и име ученика

Наставни предмет/област у којој се похваљује

Предметни професор

 1.

ВРАЧАР СИМОНА 2/1

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

 2.

ДРАГНИЋ СРЂАН 2/1

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

 3.

РИСТИЋ ИСИДОРА 2/1

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

 4.

РИСТИВОЈЕВИЋ САРА 2/1

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

САЊА АЛКСИЋ

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

 5.

СТОКОВИЋ МАРКО 2/1

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИСТОРИЈЕ

ИВАНА ПЕШИЋ

 6.

РАМУЈКИЋ ХАНА 2/2

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ЛАТИНСКОГ  ЈЕЗИКА

НАТАЛИЈА МИЛИНКОВИЋ

 7.

НЕШИЋ АНЂЕЛА 2/3

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

ГОРАН БРЕЗИЋ

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

 8.

НИКОЛИЋ АЊА 2/3

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ „ КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА“

ВАСИЛИЈА ЗЕЧЕВИЋ

 9.

РАЛЕВИЋ АЛЕКСА 2/3

ОСВОЈЕНО 1. МЕСТО НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИСТОРИЈЕ

ИВАНА ПЕШИЋ

ОСВОЈЕНО 3. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИСТОРИЈЕ

 10.

СМИЉАНИЋ АЛЕКСА 2/3

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИСТОРИЈЕ

ИВАНА ПЕШИЋ

 11.

ХАС ВЛАДИМИР 2/3

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ЛАТИНСКОГ  ЈЕЗИКА

НАТАЛИЈ АМИЛИНКОВИЋ

 12.

УРОШ МИШИЋ 2/4 Ф

ОСВОЈЕНО 1. МЕСТО НА  ФРАНКОФОНОМ РЕЛИЈУ

 

 13.

БАЈЛЕР НИКОЛА 2/5

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

ЉИЉАНА ПЕТРОВИЋ

 14.

ГЛИГОРИЋ ТЕОДОРА 2/5

ДОБИТНИК 3. НАГРАДЕ БОРИСЛАВ ПЕКИЋ 2012 ЗА ПОЕЗИЈУ

АНДРИЈАНА АДАМОВИЋ

 15.

ЖИВКОВИЋ МИРОСЛАВ 2/5

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИСТОРИЈЕ

БИЉАНА ТУБИЋ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

 16.

ИВАНИШ САРА 2/5

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

САЊА АЛЕКСИЋ

 17.

МИЛОЈЕВИЋ СРЂАН 2/5

ОСВОЈЕНО 1. МЕСТО НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФИЗИКЕ

ЉИЉАНА ДАМЈАНОВИЋ

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФИЗИКЕ

 18.

ПЕТРОВИЋ ПАВЛЕ 2/5

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

 19.

РАДОЈЧИЋ АЛЕКСА 2/5

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

 20.

СТОЈАНОВИЋ СТРАХИЊА 2/5

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

 21.

ЦВЕТКОВИЋ ОЛИВЕРА 2/5

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ХЕМИЈЕ

РАНКА МИШАНОВИЋ

 22.

ЖИВКОВИЋ ЕМА 2/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ХЕМИЈЕ

КАТАРИНА МИТРИЋ

 23.

МАРКОВИЋ ДИМИТРИЈЕ 2/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ   ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

АНЂЕЛКА МИЛОСАВЉЕВИЋ

 24.

ПЕТРОВ АНА 2/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

 25

ПЕТРОВИЋ БОЈАНА 2/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ   ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

АНЂЕЛКА МИЛОСАВЉЕВИЋ

 26.

РАДОЈЧИЋ НИНА 2/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

 27.

ПЕТРОНИЈЕВИЋ АНА 2/7

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ХЕМИЈЕ

КАТАРИНА МИТРИЋ

 28.

АДАМОВ НИНА 2/8

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

НЕНАД ГУГЛ

 29.

ШАКОТА МАРИЈА 2/8

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ИНТЕРНАЦИОНАЛНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ „ КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА“

СЛОБОДАНКА ДЕВИЋ

 30.

ГЕГИЋ БЕЊАМИН 2/9

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ „ КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА“

ВАСИЛИЈА ЗЕЧЕВИЋ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

 31.

ЈОВАНОВИЋ КАТАРИНА 2/9

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

 32.

ПЕТРОВИЋ БИЉАНА 2/9

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

АЛЕКСИЋ САЊА

 

 

трећи разред

НАГРАЂЕНИ И ПОХВАЉЕНИ УЧЕНИЦИ ТРЕЋЕГ РАЗРЕДА

Рбр

Име и презиме ученика

Похвала/награда

Преметни наствник

1. 

ПЕТРОВИЋ ЕМИЛИЈА 3/1

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

ГОРАН БРЕЗИЋ

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

 2.

МАТЕЈИЋ СТРАХИЊА 3/2

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

МАША ПОЛИЛО

 3.

ГЛАМОЧИЈА СОФИЈА 3/2

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

МАША ПОЛИЛО

 4.

ОБРАДОВИЋ НЕВЕНА 3/2

ОСВОЈЕНО 4. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

РУЖИЦА ЛЕКОВИЋ

 5.

ВИДАКОВИЋ НААЛИЈА 3/3

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

МАША ПОЛИЛО

 6.

ЋУПИЋ ЈОВАНА 3/3

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

АНКИЦА РАДОЈЧИЋ

 7.

КУБУРА МИЛИЦА 3/4И

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

ГОРАН БРЕЗИЋ

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

 8.

ЈОВИЋ НИНА 3/4 Ф

ОСВОЈЕНО 1. МЕСТО НА  ФРАНКОФОНОМ РЕЛИЈУ

ЛОРА РИСТИЋ БУРАВИ

 9.

МИЛАКОВИЋ КРИСТИНА 3/4Ф

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

ГОРАН  БРЕЗИЋ

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

 10.

ПЕТРОВИЋ ТАРА 3/4Ф

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА МЕЂУНАРОДНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ЛАТИНСКОГ ЈЕЗИКА У АРПИНУ

НАТАЛИЈА МИЛИНКОВИЋ

 11.

САВИЋ ДАНИЛО 3/4Ф

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА МЕЂУНАРОДНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ЛАТИНСКОГ ЈЕЗИКА У АРПИНУ

НАТАЛИЈА МИЛИНКОВИЋ

12.

ИЛИЋ ИСИДОРА 3/5

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

АНКИЦА РАДОЈЧИЋ

 13.

КОВАЧ НЕВЕНА 3/5

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

 ГОРАН БРЕЗИЋ

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

 14.

КОСТИЋ ЈЕЛЕНА 3/5

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

АНКИЦА РАДОЈЧИЋ

 15.

КОСТИЋ САЊА 3/5

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

ЉИЉАНА МАНЧИЋ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

РАДИЦА АВРАМОВ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

БИЉАНА МАРТИНОВИЋ

 16.

МИЛИЋЕВИЋ НЕМАЊА 3/5

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ХЕМИЈЕ

ЛИДИЈА ТРАЈКОВИЋ

 17.

ТЕПИЋ МИЛАН 3/5

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ „ КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА“

БИЉАНА МАРТИНОВИЋ

ОСВОЈЕНО 1. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

СЊЕЖАНА РАКОВИЋ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

БИЉАНА МАРТИНОВИЋ

 18.

ВЕЉКОВИЋ ЈОВАН 3/6

ОСВОЈЕНО 3. МЕСТО НА ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ „ КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА“

МАРИНА ЂУРИШИЋ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

 19.

ЂУРИЋ ВЛАДИМИР 3/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ИНТЕРНАЦИОНАЛНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ „ КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА“

МАРИНА ЂУРИШИЋ

 20.

ЗЕЛЕНКОВИЋ САЊА 3/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

МАША ПОЛИЛО

 21.

ЈАНКОВИЋ МИОДРАГ 3/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

МАРИНА ЂУРИШИЋ

 22.

КОЊИКУШИЋ АНА 3/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

АНКИЦА РАДОЈЧИЋ

 23.

ЛАЗАРЕВИЋ МИЛИЦА 3/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

МАША ПОЛИЛО

 24.

ЛАЗОВИЋ ЛУКА 3/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

АНКИЦА РАДОЈЧИЋ

 25.

ПАЛИБРК АЛЕКСА 3/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ХЕМИЈЕ

РАНКА МИШАНОВИЋ

 26.

ПАНАЈОТУ АЛЕКСАНДРА 3/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

АНКИЦА РАДОЈЧИЋ

 27.

РИСТИЋ МАША 3/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

МАША ПОЛИЛО

 28.

ФИЛИПОВИЋ МИЛЕНА 3/6

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ХЕМИЈЕ

РАНКА МИШАНОВИЋ

 29.

ИВАНОВИЋ ТИЈАНА 3/7

ОСВОЈЕНО 1. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

СЊЕЖАНА РАКОВИЋ

 30.

КОВАЧЕВИЋ МОМА 3/7

ОСВОЈЕНО 3. МЕСТО НА  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ „ КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА“

МАРИНА ЂУРИШИЋ

 31,

МАЛИЋ ЈЕЛЕНА 3/7

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

НАДА ВУЧКОВИЋ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

НАДА ВУЧКОВИЋ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

МАРИНА ЂУРИШИЋ

 32.

ОГЊАНОВИЋ СТЕВАН 3/7

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ   ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФИЗИКЕ

БРАНИСЛАВА БРКИЋ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

МАРИНА ЂУРИШИЋ

 33.

ГЕРУН АНА 3/8

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ „ КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА“

БИЉАНА МАРТИНОВИЋ

четврти разред

НАГРАЂЕНИ И ПОХВАЉЕНИ УЧЕНИЦИ ЧЕТВРТОГ РАЗРЕДА

рбр

Име и презиме ученика

Награда/похвала

Предметни професор

 1.

КУДРА ВАЊА 4/1

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ  ЈЕЗИКА

ВЕСНА МИЛИЋ

 2.

НИЋЕТИН РАСТКО 4/1

ОСВОЈЕНО 3. МЕСТО НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

ОСВОЈЕНО 4. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

 3.

СТОЈАНОВИЋ ЂУРЂИЦА 4/1

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

 4.

ТОДОРОВИЋ ТАРА 4/1

ОСВОЈЕНО 1. МЕСТО НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

 5.

ЧОЛИЋ ЈЕЛЕНА 4/1

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ  ЈЕЗИКА

ВЕСНА МИЛИЋ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

 6.

ЈАНКОВИЋ НАДА 4/2

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ РУСКОГ  ЈЕЗИКА

СЛАВИЦА ЈОВАНОВИЋ

 7.

КОВАЧЕВИЋ ТАТЈАНА 4/2

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ РУСКОГ  ЈЕЗИКА

СЛАВИЦА ЈОВАНОВИЋ

 8.

НИКЧЕВИЋ БОЈАНА 4/2

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

ГОРАН БРЕЗИЋ

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

 9.

ПЕТРУШЕВСКИ ЉУБИЦА 4/2

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

ВЕСНА  МИЛИЋ

 10.

САВИЋ КАТАРИНА 4/2

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

ГОРАН БРЕЗИЋ

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

 11.

СТАНОЈЕВИЋ ТОМИСЛАВКА 4/2

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ  НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ РУСКОГ  ЈЕЗИКА

СЛАВИЦА ЈОВАНОВИЋ

 12.

БОЉАНОВИЋ АЛЕКСАНДРА 4/3

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА МЕЂУНАРОДНОЈ ОЛИМИЈАДИ ИЗ ФИЛОЗОФИЈЕ

МАРИЈА ПОПОВИЋ

 13.

ГРАХЕК НЕЛА 4/3

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА МЕЂУНАРОДНОЈ ОЛИМИЈАДИ ИЗ ФИЛОЗОФИЈЕ

МАРИЈА ПОПОВИЋ

 14.

НИКЧЕВИЋ БОЈАНА 4/3

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

ВЕСНА МИЛИЋ

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА МЕЂУОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

ГОРАН БРЕЗИЋ

 15.

ОБУЋИНА ДАНИЦА 4/3

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

ГОРАН БРЕЗИЋ

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

 16.

РАИЧКОВИЋ ЛУКА 4/3

ДОБИТНИК СЕРТИФИКАТА О УЧЕШЋУ НА ПРОЈЕКТУ „ЗНАЊЕ“  БЕОГРАДСКЕ БАНКАРСКЕ АКАДЕМИЈЕ

 17.

АРСЕНИЈЕВИЋ ВАЊА 4/4И

ДОБИТНИК СЕРТИФИКАТА О УЧЕШЋУ НА ПРОЈЕКТУ „ЗНАЊЕ“  БЕОГРАДСКЕ БАНКАРСКЕ АКАДЕМИЈЕ

 18.

ЈЕЛЕНИЋ НАДА САРА 4/4И

ОСВОЈЕНО 1. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИТАЛИЈАНСКОГ ЈЕЗИКА

ЈЕЛЕНА ГАВРОВИЋ

 19.

ЛАЗИЋ ЈЕЛЕНА 4/4И

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ  НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИТАЛИЈАНСКОГ ЈЕЗИКА

ЈЕЛЕНА ГАВРОВИЋ

 20.

СТОЈАНОВИЋ ЈАНА 4/4И

ПОХВАЛА ЗА ПОСТИГНУТЕ РЕЗУЛТАТЕ ИЗ ИТАЛИЈАНСКОГ ЈЕЗИКА

ЈЕЛЕНА ГАВРОВИЋ

 21.

ШАРАЦ НИНА 4/4И

ДОБИТНИК СЕРТИФИКАТА О УЧЕШЋУ НА ПРОЈЕКТУ „ЗНАЊЕ“  БЕОГРАДСКЕ БАНКАРСКЕ АКАДЕМИЈЕ

 22.

ВЕЉКОВИЋ МАРТА 4/4 Ф

УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФРАНЦУСКОГ ЈЕЗИКА – специјална  категорија

НАДА СТЕПАНОВИЋ

 23.

ГЕГОВИЋ ИВА 4/4 Ф

УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФРАНЦУСКОГ ЈЕЗИКА – специјална  категорија

НАДА СТЕПАНОВИЋ

 24.

ЕРИЋ АНЂЕЛИЈА 4/4 Ф

УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФРАНЦУСКОГ ЈЕЗИКА – специјална  категорија

НАДА СТЕПАНОВИЋ

 25.

ЗИМОЊИЋ СИМОНА 4/4Ф

ДОБИТНИК СЕРТИФИКАТА О УЧЕШЋУ НА ПРОЈЕКТУ „ЗНАЊЕ“  БЕОГРАДСКЕ БАНКАРСКЕ АКАДЕМИЈЕ

 26.

ЈАНКОВИЋ ТЕОДОРА  4/4 Ф

УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФРАНЦУСКОГ ЈЕЗИКА – специјална  категорија

НАДА СТЕПАНОВИЋ

 27.

ЈОВАНОВИЋ МАРИЈА 4/4 Ф

ОСВОЈЕНО 1. МЕСТО НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФРАНЦУСКОГ ЈЕЗИКА – специјална  категорија

НАДА СТЕПАНОВИЋ

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФРАНЦУСКОГ ЈЕЗИКА – специјална  категорија

 28.

МИЛОВАНЧЕВИЋ ВАЊА 4/4 Ф

ОСВОЈЕНО 1. МЕСТО НА  ФРАНКОФОНОМ РЕЛИЈУ

НАДА СТЕПАНОВИЋ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИСТОРИЈЕ

ЂОРЂЕ ЂУРИЋ

 29.

ТОМОВ ИВА 4/4 Ф

УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФРАНЦУСКОГ ЈЕЗИКА – специјална  категорија

НАДА СТЕПАНОВИЋ

 30.

ЏОГАЗ  ЈУЛИЈА 4/4 Ф

УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФРАНЦУСКОГ ЈЕЗИКА – специјална  категорија

НАДА СТЕПАНОВИЋ

ОСВОЈЕНО 1. МЕСТО НА  ФРАНКОФОНОМ РЕЛИЈУ

 31.

ГАВРИЛОВИЋ ИГЊАТ 4/5

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

 32.

МАНДИЋ ЛУКА 4/5

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

 33.

МИЛОВАНОВИЋ АНА 4/5

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

 34.

НХЕЛИ МОНА  4/5

ПОХВАЛА ЗА ПОСТИГНУТЕ РЕЗУЛТАТЕ ТОКОМ ШКОЛОВАЊА И ОДНОС ПРЕМА РАДУ

ВАСИЛИЈА ЗЕЧЕВИЋ

 35.

ВРАНИЋ ИВОНА 4/6

ОСВОЈЕНО 1. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ИТАЛИЈАНСКОГ ЈЕЗИКА

ЈЕЛЕНА ГАВРОВИЋ

 36.

ДАМЊАНОВИЋ АНЂЕЛА 4/6

ОСВОЈЕНО 5. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ РУСКОГ  ЈЕЗИКА

СЛАВИЦА ЈОВАНОВИЋ

 37.

НЕНЕЗИЋ БОЈАНА 4/6

ОСВОЈЕНО 1. МЕСТО НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ РУСКОГ  ЈЕЗИКА

СЛАВИЦА ЈОВАНОВИЋ

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ РУСКОГ  ЈЕЗИКА

 38.

БЕНЧИНА ФИЛИП 4/7

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

 39.

ВЕЛИМИРОВИЋ САРА 4/7

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА МЕЂУНАРОДНОЈ ОЛИМИЈАДИ ИЗ ФИЛОЗОФИЈЕ

МАРИЈА ПОПОВИЋ

 40.

ГЛАВОЊИЋ ЕМИЛИЈА 4/7

ОСВОЈЕНО 1. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

АНКИЦА РАДОЈЧИЋ

 41.

ИЛИНЧИЋ АЊА 4/7

ДОБИТНИК СЕРТИФИКАТА О УЧЕШЋУ НА ПРОЈЕКТУ „ЗНАЊЕ“  БЕОГРАДСКЕ БАНКАРСКЕ АКАДЕМИЈЕ

 42.

МАТОВИЋ ДАНИЦА 4/7

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ У „PASCH“  ПРОЈЕКТУ

ДОБИТНИК СЕРТИФИКАТА О УЧЕШЋУ НА ПРОЈЕКТУ „ЗНАЊЕ“  БЕОГРАДСКЕ БАНКАРСКЕ АКАДЕМИЈЕ

 43.

МИЈОВИЋ КСЕНИЈА 4/7

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

АНКИЦА РАДОЈЧИЋ

 44.

МИТРОВИЋ ОГЊЕН 4/7

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

АНКИЦА РАДОЈЧИЋ

 45.

МРВАЉЕВИЋ МИЛОШ 4/7

ДОБИТНИК СЕРТИФИКАТА О УЧЕШЋУ НА ПРОЈЕКТУ „ЗНАЊЕ“  БЕОГРАДСКЕ БАНКАРСКЕ АКАДЕМИЈЕ

 46.

ОСМОКРОВИЋ БОГДАН 4/7

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

АНКИЦА РАДОЈЧИЋ

 47.

ПЕТРОВИЋ НИКОЛА 4/7

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

ВЕСНА НИКОЛОВСКИ

 48.

СТЕВАНОВИЋ КОСАРА 4/7

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА ГРАДСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

ГОРАН БРЕЗИЋ

ОСВОЈЕНО 2. МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ  ТАКМИЧЕЊУ У ОДБОЈЦИ

 49.

ФИЛИПОВИЋ ИСИДОРА 4/7

ПОХВАЛА ЗА УЧЕШЋЕ НА ГРАДСКОМ  ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

АНКИЦА РАДОЈЧИЋ

 50.

БАНОВИЋ КАТАРИНА 4/8

ДОБИТНИК 1. НАГРАДЕ БОРИСЛАВ ПЕКИЋ 2012 ЗА ЕСЕЈ

 51.

КРСТЕВ ФИЛИП 4/8

ДОБИТНИК СЕРТИФИКАТА О УЧЕШЋУ НА ПРОЈЕКТУ „ЗНАЊЕ“  БЕОГРАДСКЕ БАНКАРСКЕ АКАДЕМИЈЕ