• djordje 1
    VIII TАКМИЧЕЊЕ У ЧАСТ ИТАЛИЈАНСКОГ ПИСЦА ТОРКВАТА ТАСА
  • Брзаковић Миа
    Успех наше ученице у Сноуборду

Књижевни конкурс „БОРИСЛАВ ПЕКИЋ“

Позивамо даровите ученике који пишу прозу (до пет страница), есеје ( до пет страница ) и поезију ( до пет песама ) да узму учешће на књижевном конкурсу за младе таленте “БОРИСЛАВ ПЕКИЋ“

oд  27. 10. 2013.  до 27. 01. 2014.

Жири књижевника Србије позива ученике да своје есеје у што већем броју, пишу о делу Борислава Пекића.

Свечаност уручења новчаних награда и поклон у књигама београдских издавача одржаће се почетком априла 2014. године у Трећој београдској гимназији, Његошева 15.

На ову адресу донесите или поштом упутите Ваше радове под шифром до 27. 01. 2014. године библиотекару ове школе или задуженом професору Ваше школе.

Организациони одбор

награде за књижевне таленте