• skola-tabla
    Изборни предмети у Трећој београдској гимназији
  • altamura
    ИЗВЕШТАЈ СА СТУДИЈСКОГ ПУТОВАЊА У АЛТАМУРУ
  • francuski italijanski
    Кључ теста за упис у двојезична одељења
  • Wordle-z1705b
    Успеси наших ученица на међународном такмичењу
  • matura1
    ТЕРМИНИ ОДБРАНЕ МАТУРСКИХ РАДОВА

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СТРАНИХ ЈЕЗИКА

Градско такмичење из страних језика (енглеског, немачког, француског, руског, италијанског и шпанског језика) за школску 2016/17. годину је одржано у Трећој београдској гимназији у недељу, 19. 03. 2017.

Захваљујемо се свим ученицима и професорима на учешћу и желимо им пуно успеха у даљем школовању, а ученицима, који су се пласирали на републичко такмичење и њиховим професорима честитамо на постигнутим резултатима и желимо успех на наредном такмичењу.

Позивамо ученике који су освојили неко од прва три места из немачког, француског, руског, италијанског и шпанског језика, као и ученике који деле прво место из енглеског језика (20 ученика) на доделу диплома у петак, 24. 03. 2017. у 13,15 часова у библиотеци Треће београдске гимназије. За ученике који су освојили друго или треће место на такмичењу из енглеског језика дипломе могу да преузму њихови предметни професори преко Градске секције за енглески језик.

Резултати такмичења:

Oпшта: