• djordje 1
  • Брзаковић Миа
    Успех наше ученице у Сноуборду

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СТРАНИХ ЈЕЗИКА

Градско такмичење из страних језика (енглеског, немачког, француског, руског, италијанског и шпанског језика) за школску 2016/17. годину је одржано у Трећој београдској гимназији у недељу, 19. 03. 2017.

Захваљујемо се свим ученицима и професорима на учешћу и желимо им пуно успеха у даљем школовању, а ученицима, који су се пласирали на републичко такмичење и њиховим професорима честитамо на постигнутим резултатима и желимо успех на наредном такмичењу.

Позивамо ученике који су освојили неко од прва три места из немачког, француског, руског, италијанског и шпанског језика, као и ученике који деле прво место из енглеског језика (20 ученика) на доделу диплома у петак, 24. 03. 2017. у 13,15 часова у библиотеци Треће београдске гимназије. За ученике који су освојили друго или треће место на такмичењу из енглеског језика дипломе могу да преузму њихови предметни професори преко Градске секције за енглески језик.

Резултати такмичења:

Oпшта: